Scarlet Mazury Tour 2011

Kolejny podbój świata!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2011-08-08 19:48:50

tomrak

Tepomaniak

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: ważne info dla tych, którzy jadą!

agga napisał:

czyli proste - robimy tak, żeby być w suwałkach w niedzielę o 12.37 . i każdy ma robić tak, żeby zdążyć .

Ech, widzę, że zrobiłem zamieszanie, które wynikło z tego, że ja wyjeżdżam z Bielska-Białej w sobotę o 22:18, a Wy z Krakowa w niedzielę o 1. w nocy...

Tak jak napisała agga: każdy ma być w Suwałkach w niedzielę o 12:37.

Offline

 

#17 2011-08-09 17:01:46

Muffinka

Tepomaniak

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 27
Punktów :   

Re: ważne info dla tych, którzy jadą!

Zatem wszyscy, którzy ruszają z Krakowa (mniemam, że cały Skaret?) spotykamy się w nocy z soboty na niedzielę w godz. 1.00 w nocy (z 13 na 14 sierpnia) z zakupionymi biletami! Najlepiej zjawić się jeszcze wcześniej, 00.45 będzie gites Może uda się nam załapać jeden przedział na własność?... Kto wie! Tak czy siak, z Wami zawsze będzie wesoło

Offline

 

#18 2011-08-09 22:56:48

agga

Gość

Re: ważne info dla tych, którzy jadą!

Na przedział na własność bym nie liczyła. Obyśmy mieli w ogóle gdzie usiąść. Gdzieś już pisałam, że jedziemy pociągiem, który startuje wieczorem z zakopanego, a rano dojeżdża do warszawy. W środku wakacji, w weekend - czyli w najczęstszym czasie wymiany turnusów. Pozostaje liczyć na to, że Warszawiacy wolą inne środki transportu.

A i pociąg dłużej zatrzymuje się w Płaszowie, ale z rozkładu wynika, że na Głównym stoi zaledwie kilka minut (chyba nawet 3, ale nie chce mi się jeszcze raz sprawdzać), więc przychodzenie dużo wcześniej wielkiego sensu nie ma. Warto być bezpiecznie wcześniej. A ja planuję prosto z imprezy

 

#19 2011-08-11 23:43:38

agga

Gość

Re: ważne info dla tych, którzy jadą!

Kupiłam dziś bilet, więc mam nadzieję, że terminu już zmieniać nie będziemy I pierwszy raz w życiu się dziwiłam, że taki tani, a nie że taki drogi Normalnie mi to humor polepszyło

 

#20 2011-08-12 14:54:38

Muffinka

Tepomaniak

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 27
Punktów :   

Re: ważne info dla tych, którzy jadą!

agga napisał:

Kupiłam dziś bilet, więc mam nadzieję, że terminu już zmieniać nie będziemy I pierwszy raz w życiu się dziwiłam, że taki tani, a nie że taki drogi Normalnie mi to humor polepszyło

Wow, tzn. że ile zapłaciłaś? (Kajaki to tania impreza )

Offline

 

#21 2011-08-12 15:50:51

agga

Gość

Re: ważne info dla tych, którzy jadą!

34,79 zł zniżka 51 % jest cool szkoda że jeszcze tylko kilka miesięcy mi będzie przysługiwała. ale tak czy owak spodziewałam się, że bilet będzie droższy a tu okazuje się, że jest taniej niż 5 lat temu, a ze zniżką to już w ogóle.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.paranienormalne.pun.pl www.grapokemonx.pun.pl www.adm2grupa.pun.pl www.zetorproxima.pun.pl www.kohorta.pun.pl