Scarlet Mazury Tour 2011

Kolejny podbój świata!


#1 2011-08-06 15:34:35

Pawel_z_Huty

Tepomaniak

Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 33
Punktów :   

Namiotów ci u nas dostatek?

OGARNIAMY NAMIOTY:
1) Grzesiek + Tomek, namiot mają
2) Artur z dziewczyną, namiot mają
3) Sara Byrdy + Kamil Sierant, namiot mają
4) Jarek Mróz + Natalia Sokołowska, namiot mają
5) Aga Śliwa + Natalia Świątek + Joanna Muniak, namiot 4-osobowy mają
6) Paweł Wszołek + Michał, namiot 3-osobowy mają

=============================================================

Rozumiem że poszukujemy namiotów dla 12 ludzia...

Ja w razie czego mam jeden 2-osobowy typu "Namiot Bolka i Lolka":
http://bajki.info/doogladania/bolek-i-lolek-09.jpg

Trochę mały i ciasny, ale jest
EDIT: trochę niepewny ten namiot...

Offline

 

#2 2011-08-06 16:55:40

agga

Gość

Re: Namiotów ci u nas dostatek?

Ja namiotu nie posiadam, więc dajcie znać jak u was z namiotami, bo jak braknie miejsc, to się będę rozglądać od kogo pożyczyć.


Przy okazji - mamy w swoim gronie posiadaczy palników turystycznych, coby było jak coś do wszamania zrobić? Jak organizujemy się z butlami? No chyba, że przez cały spływ o chlebie i kiełbasie z ogniska

 

#3 2011-08-06 17:52:33

jarek

Gość

Re: Namiotów ci u nas dostatek?

My ponoć mamy już 2 osobowy.

 

#4 2011-08-06 18:11:49

tomrak

Tepomaniak

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 19
Punktów :   

Re: Namiotów ci u nas dostatek?

butli nie wolno PKP przewozić. Radzimy sobie bez nich
Mamy kociołek, w którym wodę na ognisku gotujemy

Offline

 

#5 2011-08-06 18:26:46

agga

Gość

Re: Namiotów ci u nas dostatek?

tomrak napisał:

butli nie wolno PKP przewozić. Radzimy sobie bez nich
Mamy kociołek, w którym wodę na ognisku gotujemy

serio nie wolno? nie wiedziałam. albo się przepisy zmieniły, albo nielegalnie woziliśmy ze znajomymi. z resztą kontroli w pkp też raczej nie ma

co dalej z tymi namiotami? kto ma kto nie ma? pisać ludzie!

 

#6 2011-08-06 19:10:57

natasa

Tepomaniak

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 7
Punktów :   

Re: Namiotów ci u nas dostatek?

ja nie mam namiotu, ale licze na Muffi Tzn. ona miala rok temu chyba dwa namioty dwuosobowe, a czy w tym roku je ma, to nie wiem...

Offline

 

#7 2011-08-07 01:53:47

Muffinka

Tepomaniak

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 27
Punktów :   

Re: Namiotów ci u nas dostatek?

Co do namiotów, to pilnie trzeba się dogadać: kto z kim i czy ma namiot! Ja faktycznie mam namioty w razie czego, ale nie mam jak zabrać czterech do pociągu, w dodatku z mojego rodzinnego domu, więc to Wy musicie myśleć xP Także najpierw próbujcie się dogadać między sobą, a potem zgłaszajcie się do mnie, póki co rezerwuję jeden dla Natalii, a kogo ona do siebie przygarnie to już jej sprawa

PAMIĘTAJCIE O ŚPIWORKU I KARIMACIE KAŻDY! Bez tego spać jest ciężko... Bez podusi idzie przeżyć ;p



Ps. Co do butli gazowej, to na moich pierwszych kajakach, w 2004 czy 2005 roku, wieźliśmy PKP kuchenkę gazową, a nawet gotowaliśmy w niej wodę w przedziale, na zupki chińskie, bo nic innego do jedzenia nie mieliśmy... Ale mamy kociołek: najpierw woda na herbatę etc. potem robimy tam zupę dla wszystkich lub inne pyszności, kucharstwem mogę się zająć, mam wprawę

Offline

 

#8 2011-08-07 02:41:10

Gł..

Gość

Re: Namiotów ci u nas dostatek?

Mogę komuś pożyczyć jeden dwuosobowy, jak będzie potrzeba.

 

#9 2011-08-07 09:43:08

Pawel_z_Huty

Tepomaniak

Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 33
Punktów :   

Re: Namiotów ci u nas dostatek?

A gdyby udało mi się pożyczyć taki wypaśny, 4-osobowy namiot imprezowy, to byłby duży problem z jego transportem w kajaku? W sumie nie jest chyba jakoś dużo większy niż taki 2-osobowy... Dużo tam miejsca na bagaże jest? ;>

Offline

 

#10 2011-08-07 13:19:03

Asia

Gość

Re: Namiotów ci u nas dostatek?

ja niestety też nie mam namiotu, więc byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mnie przygarnął )

 

#11 2011-08-07 22:05:11

Asia

Gość

Re: Namiotów ci u nas dostatek?

właśnie się dowiedziałam, że mogę pożyczyć namiot 4-osobowy, tylko też nie wiem jak to jest z transportem w kajaku?

 

#12 2011-08-07 22:18:19

Muffinka

Tepomaniak

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 27
Punktów :   

Re: Namiotów ci u nas dostatek?

Pawel_z_Huty napisał:

A gdyby udało mi się pożyczyć taki wypaśny, 4-osobowy namiot imprezowy, to byłby duży problem z jego transportem w kajaku? W sumie nie jest chyba jakoś dużo większy niż taki 2-osobowy... Dużo tam miejsca na bagaże jest? ;>

Nie byłoby problemu, miejsca jest całkiem sporo Właśnie myślę, jak to zrobić w sumie, bo wychodzi na to, że niesparowani pozostają:

Wszołas, Natasa, Agga, DzejM - nie wiem co myślicie o czwórce, byłaby fajna imprezownia w razie niepogody, albo laski trójkę namiot?... To już Wy się musicie dogadać moi drodzy co i jak, ja służę namiotami w razie potrzeby jak już mówiłam... Ja mam namiot z Kamilem, z moich znajomych: Artur z dziewczyną, Tomek z Grześkiem. Ewentualnie jak laski chciałyby we trójkę, to Wszołka by się gdzieś wcisnęło, przecież On niewiele miejsca zajmuje ;p

Offline

 

#13 2011-08-07 23:02:47

Pawel_z_Huty

Tepomaniak

Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 33
Punktów :   

Re: Namiotów ci u nas dostatek?

no to ten:
- jeden wypaśny, 4-osobowy namiot imprezowy dla dziewczyn, jak będzie padało to akurat się zejdziemy w 12 osób... potepać
- jeden niewielki, 2-osobowy namiotto dla mnie i mojego plecaka, ewentualnie na jakiś zbędny bagaż

jest ok? ;>

Offline

 

#14 2011-08-08 00:09:18

agga

Gość

Re: Namiotów ci u nas dostatek?

Pawel_z_Huty napisał:

no to ten:
- jeden wypaśny, 4-osobowy namiot imprezowy dla dziewczyn, jak będzie padało to akurat się zejdziemy w 12 osób... potepać
- jeden niewielki, 2-osobowy namiotto dla mnie i mojego plecaka, ewentualnie na jakiś zbędny bagaż

jest ok? ;>

Nie wiem jak pozostałym dziewczynom, ale mnie pasuje. i nie musiałabym szukać po znajomych

 

#15 2011-08-08 09:54:11

Sierus

Tepomaniak

Zarejestrowany: 2011-07-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Namiotów ci u nas dostatek?

Muffinka napisał:

Pawel_z_Huty napisał:

Ewentualnie jak laski chciałyby we trójkę, to Wszołka by się gdzieś wcisnęło, przecież On niewiele miejsca zajmuje ;p

hahah, co racja to racja :DDD.
No ale Paweł ma swój własny namiot.
Ej a co z Plecakiem Jarka !? Wszołas przygarniesz go ;>?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pret.pun.pl www.etiiiiiiiiii.pun.pl www.poke-gamepbf.pun.pl www.prodigy.pun.pl www.brainiac2.pun.pl