Scarlet Mazury Tour 2011

Kolejny podbój świata!


#1 2011-07-05 13:20:46

Pawel_z_Huty

Tepomaniak

Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 33
Punktów :   

Info ogólne, czyli o co cho z tymi wakacjami

Elo elo, 3 2 0!

Po ostatnim Scarlet Zakopane Tour 2010 naszła nas ochota na kontynuowanie nowej skarletowej tradycji, jaką jest wspólny wypad na wakacje. W tym roku po wstępnym badaniu opinii publicznej doszliśmy do wniosku, że czas potepać na mazurach
Organizujemy tygodniową, skarletową wyprawę na kajaki! Dzika przyroda, bobry, noclegi pod namiotami, śpiewanie turystycznych (wioślarskich?) pieśni no i oczywiście krok-krok-tep - to i wiele innych atrakcji już w te wakacje!

Termin wyprawy to 14-20 sierpnia 2011 (z późniejszymi zmianami: www.krokkroktep.pun.pl/viewtopic.php?id=5)

Więcej konkretów w postach niżej

Warunki typowo obozowe, więc będzie można w końcu odpocząć od tego całego zgiełku wielkiego miasta, jakim niewątpliwie Kraków jest
Czy może być coś piękniejszego niż dryfowanie w kajaku po srebrzystej tafli mazurskich rzek?
Zapraszamy!

PS:
http://blog.tworze.com/photoblog/zamosc-08.jpg

Offline

 

#2 2011-07-08 03:01:51

Muffinka

Tepomaniak

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 27
Punktów :   

Re: Info ogólne, czyli o co cho z tymi wakacjami

Hello, siema, czołem, kluski z rosołem wszystkim!
(Najedzcie się, bo na Mazurach takich pyszności nie będzie )

Jeśli chodzi o KAJAKI, rzuciłam ten pomysł, ponieważ to jedna z najlepszych przygód jaka mnie spotkała w wakacje! Osobiście byłam już 4 razy na mazurskich kajakach, z różnymi przygodami, przeróżną pogodą, jeszcze bardziej różnorodną ekipą, ale zawsze wracałam zadowolona, to jest fakt! Dlatego zachęcam, możecie zobaczyć to na zdjęciach:

moja wyprawa z  zeszłego roku (z Natalią! ) https://picasaweb.google.com/1015844648 … 825072010#
sprzed 2 lat:
https://picasaweb.google.com/1015844648 … 6390340370

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE! A póki co:

1)TRASA:
Spływ będzie organizowany rzeką Czarna Hańcza, bardzo przyjemna trasa, średnio wymagająca, ale każdego dnia są inne atrakcje, a to jeziora, a to rzeka w lesie, a to śluzy, czy też kanał augustowski. Nudzić nikt się nie będzie zatem, obiecuję!

2)POGODA:
Z pogodą bywa różnie, ale niezależnie od pogody kajakiem da się płynąć codziennie, ja raz płynęłam podczas burzy gradowej, bez kurtki i przeżyłam Także się da, choć może nie życzę nam tego w  tym roku ;D

3)EKWIPUNEK:
Będzie dokładna lista, spoko luzik Na pewno: namioty, karimaty, śpiwory, latarki, strój kąpielowy, dobry humor - w to się możecie przed wyjazdem zaopatrzyć

4)KOSZT:
stosunkowo tania imprezka! Na dojazd, kajaki, śluzy, noclegi i wspólne żarło: około 300-400 zł (5dni na kajakach) nie wliczam %

5)CZY WARTO?
OCZYWIŚCIE!!!

Zatem zapraszam serdecznie, kto może, warto to przeżyć Kajaki to naprawdę genialna sprawa, a przede wszystkim wielka przygoda, która uczy życia!

PS. W razie pytań: piszcie śmiało, no i dajcie znać proszę, kto już pływał na kajaku, a kto jeszcze nie I jeśli ktoś nie umie pływać, a chce jechać, to nie ma problemu! Zawsze mieliśmy na kajakach kogoś takiego, czasem więcej niż jedną osobę i można, w  końcu to rzeka Niektórych nawet nauczyłam sama pływać! ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.etiiiiiiiiii.pun.pl www.brainiac2.pun.pl www.pret.pun.pl www.poke-gamepbf.pun.pl www.inteligentnydom.pun.pl